Evden Eve Nakliyat

Evinizi ekonomik fiyatlarla ve aynı zamanda profesyonel olarak taşıtmak en doğal hakkınız. Profesyonel anlamda ve kurumsal olarak sunduğumuz bu hizmetle hiç tanışmamış gibi yeni adresinizde olacaksınız. Ayrıca bunu sağlayabilmek için gerekli bütün araç ve gerece sahibiz. Günümüz şartlarına uygun çalışma şeklimiz ve malzemelerimizle her zaman daha iyisini sunabileceğimizi sizlere garanti ediyoruz. Sadece düz nakliye hizmeti vermiyoruz. Biz en iyi nakliye hizmetini sunuyoruz.

Taşınma sürecini bir iletişim yoluyla başlatabilirsiniz. Taşınma için gerekli olan bütün hazırlıkları biz yapacağız. Ücretsiz ekspertiz ve size özel taşıma planlaması ile hizmetinize geleceğiz. 

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Öncelikli olarak bize nakliye ihtiyacınızın olduğunu bildirmelisiniz. Bunun akabinde profesyonel personellerimiz sizinle iletişime geçilecektir. Müsaitlik durumunuz olması durumda ücretsiz ekspertiz sunacağız. Müsait olmanız durumunda görsel gönderebilirsiniz.

Ekspertiz: Eşyalarınız uzman personelimiz yerinde görüyor. Bunun neticesinde size nasıl bir hizmet sunacağımızı net bir şekilde anlatıyoruz.

Fiyatlandırma: Eksper için gelen personelimiz taşıma maliyetini hesaplayarak size net fiyat çıkaracaktır.

Sözleşme: Anlaşmamız durumunda imza yetkili personelimizle sözleşme imzalaya bilirsiniz. Sözleşmede yapacağımız çalışmanın bütün detayları açıkça yazılacaktır.

Paketleme: Eşyalarınızın tamamı temizlik kurallarına uygun olarak paketlenecektir. Kullanılan malzemeler tam anlamıyla profesyonel olacaktır.

 • Kırılacak Eşya Paketleme
 • Beyaz Eşya Paketleme
 • Mobilya Paketleme
 • Koltuk Takımı Paketleme
 • Ağır Ürün Paketleme
 • Hassas Paketleme

Yukarıda saydıklarınızla birlikte, evinizdeki her şeyi tek tek ambalajlayıp ve paketleyerek taşımaya hazır hale getiriyoruz.

Mobilya Montaj: Mobilyalarınızın tamamını sertifikalı marangozlar sökecek ve yeni adreste kuracaktır.

Beyaz Eşya: Beyaz eşya ve avizelerinin montajı yapılarak, çalışır vaziyette teslim edilecektir.

Sigortalama: Taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı, eşyalarınızın tamamı geniş kapsamlı olarak sigortalancaktır.

Personel: İşinde uzman ve işini seven sabit kadrolu bireylerden oluşacaktır.

Profesyonel Hizmet Alın

Taşınma sürecinde siz yorulmayın. Sizin adınıza biz bütün işlemleri yapalım. Eşyalarınızın en sağlıklı ve iyi biçimde taşınabilmesi için gerekli bütün adımları biz hesaplayalım. Taşınma öncesi ve sonrası desteğimizle anahtar teslim hizmet sunalım. Eşyalarınızı tam kurulum teslim edelim. Bu sayede hiç tanışmamış gibi yeni evinizde olmanın rahatlığını yaşayın. Sektörün en iyi ve ödüllü nakliye şirketi olarak yanınızdayız. Nakliye hizmeti sunarken birincil amacımız: müşteri memnuniyetidir. Sizin de bildiğiniz gibi bazı taşınma işleri çok zor ve ağır olabilir. Biz bunları en iyi şekilde sonuçlandırıyoruz. Bu sayede firma olarak uzun yıllardır reklam ihtiyacı durmadan hizmet çıkarabiliyoruz.

İstanbul merkezli olarak tamamı ile tavsiye sistemi üzerinden çalışıyoruz. Aynı zamanda şehirler arası nakliyat olarak da güvenilir firma olarak akla gelen tek şirketiz. Fiyatlandırma politikamız hem sizi hem de bizi zor durumda bırakmayacak ortalamadadır.

Taşınma Paketi Seçebilirsiniz

 1. Bütün Eşyalarımı Siz Paketleyin
 2. Kırılacak Eşyaları Ben Paketliyecem
 3. Sadece Büyük Eşyalarımı Paketleyin
 4. Sadece Büyük Eşyalarımı Taşıyın
 5. Dışarııdan Asansör Kurun

Yukarıda yazılı belli paketlerimizi seçebilirsiniz. Bunlar fiyatlandırma için etkilidir. Bütçenize uygun paket seçerek tasarruf sağlayabilirsiniz.